У Зеленського відповіли ЧЕСНО щодо його декларації за 2018 рік

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кандидат у Президенти Володимир Зеленський не оприлюднюватиме декларацію за 2018 рік до другого туру виборів.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Зеленського"

  Так у прес-службі Зеленського відповіли на лист Руху ЧЕСНО із закликом подати до НАЗК декларацію про статки, майно та доходи кандидата за минулий рік, інформує СТИК.

  Декларація Володимира Зеленського за 2018 рік буде подана у межах строків, встановлених чинним законодавством, та оприлюднена у відповідності до чинного законодавства”, — йдеться у відповіді прес-служби.

  Нагадаємо, після першого туру виборів Президента Рух ЧЕСНО закликавЗеленського добровільно оприлюднити декларацію за 2018 рік до другого туру. Чинне законодавство не зобов’язує Зеленського подавати декларацію про доходи за минулий рік, оскільки наразі він не є посадовцем. Водночас, Рух ЧЕСНО закликав кандидата сповідувати принципи прозорості та підзвітності, а також вирівняти умови з його опонентом у другому турі — Петром Порошенком, який напередодні оприлюднив свою декларацію.

  У лютому 2019-го Рух ЧЕСНО закликав усіх кандидатів у Президенти оприлюднити їхні декларації за 2018 рік щонайменше за місяць до волевиявлення громадян, тобто до кінця лютого. На заклик відгукнулися лише два кандидати — Руслан Кошулинський та Ігор Шевченко.

  Другий тур голосування на виборах Президента запланований на 21 квітня 2019 року. Про те, яким був перший тур, можете дізнатися з нашого онлайн-марафону.

  (Visited 67 times, 1 visits today)
 • 180x150