Екс-мер Тернополя залишився без землі та з одним мотоциклом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишній міський голова Тернополя, а нині народний депутат України з фракції «Народний фронт» Роман Заставний уже не має у власності жодної земельної ділянки на Тернопільщині, хоча ще донедавна у нього такі наділи були, як у самому Тернополі, так і в приміському селі Великі Гаї.

  Пов’язане зображення

  Якщо будинок з присадибною ділянкою у В. Гаях Роман Заставний продавав 2017 році за мільйон гривень, то шість соток у Тернополі – в минулому році, виторгувавши за них 99 тис. грн. Про це нардеп повідомляє у своїй декларації про майновий стан за 2018 рік, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Роман Йосипович завжди полюбляв представницькі авто. На сьогодні, ні в нього, ні в його дружини Оксани, яка займається підприємницькою діяльністю (здебільшого пов’язаною зі сферою громадського харчування), немає жодного автомобіля. Позашляховик «Audi Q7» (2013 р.в.), який значився у попередній декларації нардепа, зник не по причині його продажу, а через те, що він був переєстрований на сина Петра, а оскільки той одружився і став жити окремо, тому цю автівку вже можна не вносити в декларацію. З рухомого майна у родини Заставних залишився старенький мотоцикл «Восход».

  Значно зросла заробітна плата парламентаря. У 2018 році вона сумарно склала 408 304 грн., або майже 35 тисяч щомісяця. Роком раніше ця сума була ледь не вдвічі меншою і становила всього 229 146 грн. Однак і нова зарплата нардепа є вдвічі меншою за доходи його другої половинки. Оксана Петрівна, займаючись підприємницькою діяльністю, заробила 998 595 грн. Ця сума до гривні аналогічна до тієї, яку жінка отримала в 2017 році.

  Заставні й далі не довіряють фінустановам, а зберігають зароблені гроші в готівці. Роман Йосипович під матрацом тримає 3 049 000 гривень та 75 тисяч доларів, а його дружина Оксана – 200 тис. грн. та 75 тис. доларів. В жінки значно зменшилася сума готівкової валюти, адже роком раніше в неї було 190 тис. доларів. Очевидно, ці кошти вона вклала в розвиток нової фірми «Ай К’ю Інвест» (1,3 млн. грн.), основним видом діяльності якої є консультування з питань комерційної діяльності й керування.

  (Visited 96 times, 1 visits today)
 • 180x150