Екс-посадовця Львівської міськради оштрафували на 850 гривень за 7 тисяч доларів хабара

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицький районний суд Львова оштрафував на 850 грн Богдана Ваверчака, який, працюючи провідним спеціалістом відділу правової експертизи з містобудівних та житлових питань управління правової роботиюридичного департаменту Львівської міськради, вимагав та отримав 7 тис. доларів хабара.

  Результат пошуку зображень за запитом "Екс-посадовця Львівської міськради оштрафували на 850 грн за $7 тис. хабара"

  Справа почалась у 2017 році, коли до Шевченківського райсуду Львова звернула львів’янка, щоб отримати право на успадкування квартири своєї покійної мачухи. Оскільки у неї не було документів, що підтверджують факт спільного проживання зі власницею квартири більше 5 років, то вона звернулась до суду. Жінка позивалась до Львівської міськради, представником якої у суді був Богдан Ваверчак, інформує СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  Попри покази свідків, які підтверджували, що батько жінки та власниця квартири жили у цивільному шлюбі і позивачка доглядала її після смерті свого батька, Богдан Ваверчак у суді заявив, що не бачить достатньо доказів, щоб підтримати позов. Відтак жінка програла суд.

  Після цього Богдан Ваверчак запропонував представнику позивачки, що за 6 тис. доларів він не буде заперечувати проти визнання позову у апеляційному суді і прийняте рішення мерія не оскаржуватиме у касаційному порядку.

  Представник позивачки погодився на пропозицію Богдана Ваверчака. Після отримання 1 тис. доларів хабара Ваверчак передав представнику позивача акт, який підписала комісія у складі працівників ЛКП «Варшавське-407» про спільне проживання людей у цій квартирі. Згодом Ваверчак збільшив суму хабара з 6 тис. доларів до 7 тис. доларів, бо «частину грошей він мав передати іншій особі». Усі гроші Богдан Ваверчак отримав.

  Під час судового засідання Богдан Ваверчак визнав свою провину та підтвердив усі покази позивачки.

  Відтак суддя Галицького райсуду Львова Людмила Городецька кваліфікувала дії Богдана Ваверчака як шахрайство, хоча Ваверчак вимагав та отримав хабар, і оштрафувала його на 850 грн. Вирок суду ще не набув чинності, оскільки на нього може бути подана апеляція.

  У прес-службі Львівської міськради уточнили, що з жовтня 2018 року Богдан Ваверчак більше не працює у юридичному департаменті Львівської міськради.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150