Позафракційний нардепутат Олександр Герега та його дружина – найбагатше подружжя Хмельниччини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Позафракційний народний депутат Олександр Герега спільно з дружиною Галиною залишаються найбагатшим подружжям Хмельниччини. Щороку їхні статки зростають, а бізнес-імперія завойовує все нові плацдарми. Ставши лідером на вітчизняному ринку роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, подружжя дедалі активніше займається аграрною сферою.

  Результат пошуку зображень за запитом "ОЛЕКСАНДР ТА ГАЛИНА ГЕРЕГИ – НАЙБАГАТШЕ ПОДРУЖЖЯ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ"

  За два попередні роки інвестиції Герег в аграрну галузь склали 150 мільйонів доларів. Помітно, що вони продовжують і далі рухатися у цьому фарватері. Зокрема, одним з найбільших їх минулорічних придбань стало ТОВ «Оболонь Агро» у Чемерівцях, яке було дочірньою компанією ПрАТ «Оболонь» Олександра Слободяна. Народний депутат купив й ТОВ «Робімакс-Агро» в Аліма Міщука — колишнього голови Ради «Майдану» й донедавна противника Олександра Гереги. Крім того, подружжя Герег на Хмельниччині минулого року отримали у власність ще три аграрні компанії: ТОВ «Ім. Б. Хмельницького» (Денаєвецький район), ТОВ «Грінлайн Агрогруп» (Ярмолинецький район) і ТОВ «Вигода» (Волочиський район), пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Загалом вони є кінцевими бенефіціарами 58 компаній. Серед них вісім зареєстровані в офшорних зонах на Кіпрі або Британських Віргінських островах.

  Значно зросли й прибутки Олександра Гереги. Загалом без подарунків він задекларував 25 мільйонів 253 тисячі 176 гривень. Так, впродовж 2018 року Олександр Герега отримав 483,4 тисячі гривень за основним місцем роботи у Верховній Раді України, понад 23,2 мільйони гривень дивідендів від ТОВ «Епіцентр К», понад 515,5 тисяч гривень банківських відсотків ПАТ «Укрсоцбанк» і понад 169 тисяч гривень – АТ «Альфа-банк», а також 878,7 тисяч гривень від відчуження нерухомого майна. Крім того, він задекларував подарунок у негрошовій формі від громадської організації «Національний олімпійський комітет» вартістю понад 9 тисяч гривень.

  Натомість Галина Герега у 2018 році отримала в ТОВ «Епіцентр К» 1,1 мільйона гривень зарплатні та понад 21,7 мільйони дивідендами, а також банківськими відсотками 527,7 тисяч гривень від ПАТ «Укрсоцбанк» і 197,5 тисяч гривень від АТ «Альфа-банк».

  Свої заощадження подружжя тримає на банківських рахунках і під матрацом. У 2018 вони розмістили кошти в «Альфа-банку». Там в Олександра Гереги розміщено понад 29,1 мільйони гривень, а в Галини Гереги – понад 16,5 мільйони. Також свої заощадження вони тримають у ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Оферент» (в обох – понад 1,5 мільйона гривень).

  Під матрацом найбагатший хмельничанин зберігає по 900 тисяч євро та доларів, 90 тисяч швейцарських франків і 9 мільйонів гривень. Його дружина – 800 тисяч євро, 1,2 мільйони доларів, 480 тисяч швейцарських франків і 5 мільйонів гривень.

  (Visited 133 times, 1 visits today)
 • 180x150