В рідному селі заступника голови Тернопільської ОДА – непрозорі тендери

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Медична реформа в розпалі, але ми вже зараз бачимо, як місцеві чиновники наживаються на реформах.

  Результат пошуку зображень за запитом "В РІДНОМУ СЕЛІ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОДА – НЕПРОЗОРІ ТЕНДЕРИ"

  Тернопільський «Автомайдан» проаналізував один із тендерів, що проводиться управлінням охорони здоров’я Тернопільської ОДА. Тендер оголошено на будівництво нової амбулаторії в с. Ангелівка Тернопільського району, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  – Цікавим і загальновідомим є той факт, що першочергово у нас в країні будується щось нове в населених пунктах, звідки родом чиновники. Так ось і зараз, новенька амбулаторія в Ангелівці – не випадковість, адже родом з Ангелівки (і там проживає сьогодні) перший заступник голови Тернопільської ОДА, «бютівець» Іван Богданович Крисак, – повідомив «автомайданівець» Ігор Василів.

  Унікальність цієї закупівлі в тому, що один з учасників почав підготовку документів ще до того, як тендерний комітет замовника затвердив тендерну документацію (тобто вимоги до документів, які має подати учасник), що може свідчити про змову замовника з учасником. А це в свою чергу є порушенням законодавства, яке передбачає кримінальну відповідальність. Не дивно, що цей учасник є однопартійцем Івана Богдановича Крисака і заявив ціну на будівництво майже на 800 000 гривень більшу, аніж учасник з найнижчою ціною, і всього-на-всього на 5 тис. нижчу, ніж передбачав замовник в закупівлі.

  В телефонній розмові секретар тендерного комітету повідомила, що вони не вбачають проблеми в тому, що документи учасника підготовлені ще до того, як замовник підготував саму тендерну документацію, адже тендер проводиться не вперше. Проте відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» учасник готує свою пропозицію відповідно до тендерної документації, затвердженої замовником, а не інакше. Тому пропозиція товариства, власником якого є однопартієць Івана Крисака, не відповідає вимогам законодавства та має бути відхилена, проте управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА визнало цього учасника переможцем тендеру.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150