Суди ще не розглянули близько півсотні справ НАБУ і САП

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Стосовно 47 випадків, в яких НАБУ завершило розслідування, досі не відбулись судові засідання.

  Результат пошуку зображень за запитом "суди"

  “У 47 випадках з-поміж 192 справ, в яких детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування, а прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували обвинувальні акти або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності до судових інстанцій, не відбулося навіть підготовче засідання”, – зазначили у прес-центрі.

  У НАБУ наголосили, що майже 2,5 роки у справі щодо завдання збитків ПАТ “ДПЗКУ” засідання переносяться з різних причин. З грудня 2016 року служителі Феміди не дослідили жодного доказу, пише СТИК з посиланням на УНН,

  Як повідомляв УНН, Детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування стосовно представника міжнародного зернотрейдера, причетного до завдання 60 млн дол. збитків ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” (ДПЗКУ). 11 лютого 2019 року підозрюваному та стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування.

  Також у прес-центрі зауважили, що у провадженні щодо розкрадання коштів «Запоріжцивільпроекту» 19 березня 2019 року знову перенесено підготовче засідання. Наступне призначили майже за 4 місяці — на 9 липня 2019 року.

  В той же час у НАБУ відмітили нетиповий для справ щодо топ-корупції швидкий судовий розгляд так званої “справи заводу “Краян”. З листопада 2018 року засідання призначаються регулярно і станом на квітень 2019 року:

  • пред’явлені прокурорами та досліджені судом письмові докази у 66 томах;
  • допитано понад 100 свідків;
  • стороною захисту подані докази.
  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150