Зеленський пояснив, чому на нього працюють люди Коломойського (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кандидат в президенти Володимир Зеленський стверджує, що в його команді працюють охорона і юрист олігарха Ігоря Коломойського тому, що у них контракт.

  Результат пошуку зображень за запитом "Зеленський розповів, чому на нього працюють люди Коломойського"

  Відповідне відео опубліковано в каналі YouTube Новини України, пише Liga.net, передає СТИК.

  «Ви сприймаєте заяву Порошенка про те, що ви маріонетка Коломойського як образу. Але ось стільки моментів: автомобіль, охоронець, адвокат», – сказав журналіст.

  2 частина інтерв’ю Володимира Зеленського в Парижі. 12.04.2019НОВИНИ УКРАЇНИ

  «Хлопці, ось дивіться: у нас контракт, контракт з точки зору компанії, яка займається захистом, яка займається безпекою. Ось і все. Андрій Богдан (юрист Коломойського, – ред.) – одна з трьох компаній, ну він один з там компаньйонів, я не знаю, власне кажучи, всю систему кореневу, хто з них там компаньйон, хто господар цієї компанії. Є три компанії, які займаються юридичним супроводом нашої партії, нашої команди, ось і все добре», – відповів Зеленський.

  Нагадаємо, журналісти стверджували, що юрист Коломойського зустрічався з директором НАБУ від імені штабу Зеленського. За даними «Схем», 3 квітня Богдан зустрівся з Артемом Ситником в якості представника штабу Зеленського. Зустріч тривала 30 хвилин, сторони обговорювали діяльність антикорупційних органів.

  Пізніше журналісти повідомляли, що Богдан супроводжував Зеленського в поїздках до Женеви. Вони припустили, що кандидат у президенти міг там зустрічатися з Коломойським.

  (Visited 58 times, 1 visits today)
 • 180x150