Як команда Зеленського збирає підтримку на дебати до “Олімпійського”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Представники кандидата у Президенти Володимира Зеленського організовують безкоштовну поїздку до Києва на концерт, що відбудеться на НСК «Олімпійський» перед запланованими дебатами між кандидатами у Президенти 19 квітня.

  Результат пошуку зображень за запитом "від імені кандидата у Президенти організовують безкоштовну поїздку до Києва на концерт перед дебатами"

  Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, передає СТИК.

  У Facebook-групі «Команда Зеленського. Голованівський край» 15 квітня був опублікований анонс видачі безкоштовних квитків на концерт «популярних зірок української естради» та запису на безкоштовну поїздку до Києва. У повідомленні йдеться, що виступ артистів відбудеться на НСК «Олімпійський» перед дебатами кандидатів у Президенти України. Отримати безкоштовні квитки та зареєструватися на безкоштовну поїздку пропонують в «Зе-офісі» за адресою смт. Голованівськ, вул. Суворова, 8.

  Спостерігач ОПОРИ намагався отримати квитки, однак йому повідомили, що їх наразі немає. Натомість запропонували залишити свої контактні дані. За словами працівників офісу, також можливо буде організований автобусний підвіз охочих до Києва, або охочим доведеться самостійно забезпечувати свою подорож.

  В обласному «Зе-офісі» підтвердили, що незабаром розповсюджуватимуть безкоштовні квитки й організовуватимуть поїздку. «Мені мають передати квитки, але скільки їх поки не знаю», –  зазначила представниця команди Зеленського в Кропивницькому Ліка Кожа. 

  В анонсі йдеться, що на концерті виступатиме Ольга Полякова та Дзідзьо. Варто зазначити, що вартість квитка на концерт у квітні  Дзідзьо – 190-690 гривень, а на виступ Полякової – 300-1750 гривень.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150