Заступник тернопільського губернатора: 6 мільйонів доходу та майже 2 мільйони в готівці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Один з найбагатших, якщо не найбагатший чиновник Тернопільської обласної державної адміністрації є заступник голови ОДА Ігор Вонс. Його родина в минулому році отримала доходу понад 6 мільйонів гривень, в готівці зберігає майже 2 мільйони та ще пів мільйона на рахунках у банках. Про це чиновник повідомляє у декларації про майновий стан за 2018 рік.

  Результат пошуку зображень за запитом "заступник голови ОДА Ігор Вонс."

  Основний дохід родині Вонсів принесла дружина високопосадовця Мар’яна Володимирівна, котра займаючись підприємницькою діяльністю заробила не мало не багато – майже 5 мільйонів гривень, а якщо бути точним, то 4 936 881 грн. Окрім того, жінка отримала заробітну плату за сумісництвом – 60 тис. грн. і 10 320 грн. становить її соціальна допомога за народження дитини (малечі у червні виповниться 3 рочки), пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Заробітна плата заступника губернатора минулого року склала 324 930 грн. і ще майже 800 тис. грн. Ігор Васильович отримав у якості роялті (винагорода за користування або за надання права на користування будь-яким авторським та суміжним правом). Нагадаємо, до приходу на державну службу Ігор Вонс активно займався телекомунікаційним зв’язком. Нині його фірми «Колумбус» і «Біттернет» зареєстровані на дружину.

  З нерухомого майна у власності чиновника ТОДА є дві квартири в Тернополі площею 287,3 та 68,1 кв. м, житловий будинок на Збаражчині – 84,3 кв. м, а також дві земельні ділянки площею 2500 і 961 «квадратів».

  Пересувається родина Вонсів на позашляховику «Ауді Q7», який записаний на дружину Мар’яну Володимирівну.

  Що ж заощаджень, то в готівці Вонси тримають 650 тис. грн. та 40 тисяч доларів і ще пів мільйона гривень у них знаходить на кількох банківських рахунках.

  Нагадаємо, в 2015 році Ігор Вонс невдало балотувався на мера Тернополя. Більше того, у липні 2015 року він виявив бажання боротися з корупцією і створив “Центр антикорупції”. Правда, проіснувала ця кантора не довго. Відразу після виборів борець з корупцією згорнув діяльність і тепер в офісі на вулиці Франка замість борців з корупцією сидять фахівці з косметичного салону.

  (Visited 273 times, 1 visits today)
 • 180x150