Скандальна чиновниця Тернопільської ОДА збагатилася будинком та землею

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Заступниця тернопільського губернатора Світлана Безпоповцева у 2018 році стала власницею житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами площею майже 90 «квадратів» та земельною ділянкою в півтора тисячі квадратних метрів. Про це повідомила чиновниця у своїй декларації про майновий стан за минулий рік.

  Результат пошуку зображень за запитом "Заступниця тернопільського губернатора Світлана Безпоповцева"

  Нерухомість у Світлани Безпоповсцевої з’явилася у селі Білобожниця Чортківського району. Також високопосадовиця Тернопільської обласної державної адміністрації з 2017 року безоплатно користується квартирою у Тернополі (88 кв. м), яка належить іншій особі, ймовірно, родичу. Натомість у повній власності жінка має 12 соток землі у Лозовій (Тернопільського району), пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Держава гідно оцінює роботу заступниці губернатора і в минулому році її заробітна плата становила 432 360 грн., що в перерахунку на місяць склало понад 36 тисяч гривень.

  Очевидно, жінка економна, а тому зберігає у готівці 560 тисяч гривень. При цьому автомобіля в неї немає, як й інших предметів розкоші.

  Нагадаємо, Світлана Беспоповцева у серпні 2018 року стала п’ятим заступником тернопільського губернатора Степана Барни. Безпоповцева є старожилом «білого» дому, вона працює в апараті ОДА ще з часів президентства Леоніда Кучми, пересиділа декількох губернаторів і знається на всіх нюансах місцевої влади та політикуму.

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150