Соратник Ляшка переселився з гуртожитка в квартиру, яку купив удвічі дешевше ринкової ціни

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Керівник секретаріату депутатської фракції “Радикальної партії” Олега Ляшка Олексій Кочармін задекларував придбання дружиною квартири в Києві за мільйон гривень. Однак на ринку такі квартири продаються значно дорожче.

  Згідно з витягом з реєстру майнових прав на нерухоме майно, Марина Кочарміна стала власницею апартаментів площею 121 м.кв. в житловому комплексі “Чотири сезони”, пише СТИК з посиланням на Центр протидії корупції.

  Соратник Ляшка в декларації за 2018 рік вказав, що дружина витратила на придбання цієї нерухомості 1 млн 362 тис гривень. Водночас, на профільних сайтах квартири такої площі без ремонту продаються щонайменше вдвічі дорожче.

  Кочармін останні п’ять років не декларував ані власність, ані оренду будь-якого житла у Києві, де він працює.

  Після публікації Центру протидії корупції у декларації  за 2018 рік він зазначив, що користувався кімнатою в гуртожитку Головного управління Нацполіції в місті Києві.

  У декларації Кочарміна також зазначена 131 тисяча гривень як “подарунок у грошовій формі” від батька його дружини — Сергія Вовкодавця, який очолює держпідприємство “Черкаське військове лісництво”.

  Проаналізувавши декларацію за 2018 рік Сергія Вовкодавця, можна зрозуміти, що він подарував доньці понад третину своєї зарплати.

  Окрім цього, уже 2019 року Вовкодавець придбав квартиру в Гатному під Києвом за майже мільйон гривень і два мотоцикли КАWASAKI за 48 та 230 тис. грн.

  У перервах між цими придбаннями, він, судячи з його сторінки у Facebook, встиг з`їздити на недешеві відпочинки в Тайланд, Йорданію та Ізраїль.

   

  Нагадаємо, раніше проект Центру протидії корупції Pep.org.ua з’ясував, що Марина Кочарміна продала квартиру в Євпаторії після анексії Криму згідно з російським законодавством, відповідно — податки сплатили окупантам. Ще одну квартиру вона переписала на батька.

  Більше того, матір самого Олексія Кочарміна у вересні 2014 року зареєструвалася в окупованому Криму як індивідуальний підприємець на підставі документа, який підтверджує громадянство РФ.

  Однак 2018 року купила 11 соток в елітному селищі Козин під Києвом. У середньому за ділянку таких розмірів у цьому районі треба віддати 1,35 млн. грн.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150