Список атовців на виділення землі складений зі львівських чиновників та бізнесменів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова ЛОДА Олег Синютка виділив учасникам АТО ще 19 земельних ділянок під індивідуальне дачне будівництво за межами Львова по вул. Замарстинівській. Відповідне розпорядження від 3 квітня опубліковане на сайті ЛОДА. Площа виділених ділянок становить від 0,058 до 0,06 га кожна.

  Результат пошуку зображень за запитом "СПИСОК АТОВЦІВ НА ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЛІ У БРЮХОВИЦЬКОМУ ЛІСІ СКЛАДЕНИЙ ЗІ ЛЬВІВСЬКИХ ЧИНОВНИКІВ ТА БІЗНЕСМЕНІВ"

  Нові ділянки розташовані в Брюховицькому лісі на території колишнього військового містечка. Саме там у липні 2017 року Олег Синютка вже виділиватовцям 143 земельні ділянки по 0,07 га кожна. Тоді рішенняголови ЛОДА викликало протести місцевих мешканців, які виступили проти можливої вирубки 15 га лісу на території майбутнього будівництва, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  Окрім того за право отримати землю у Брюховицькому лісі між собою судилися кілька ветеранських організацій. Формально ця територія належить до Львівської міськради (куди входять також і Брюховичі), однак вона розташована за межею Львова, тому нею розпоряджається ЛОДА.

  У списку власників 19 земельних ділянок опинився і перший заступник голови Дрогобицької РДА Руслан Щерба. У 2014 році він брав участь у бойових діях як командир загону розвідки Української добровольчої армії. Частина атовців зі списку, яким голова ЛОДА, виділив землю у лісі біля Львова теж мешканці Дрогобицького і Сколівського районів.

  Нагадаємо, що Олег Синютка вже більше двох місяців відмовляється коментувати зловживання, пов’язані з виділенням земельних ділянок на березі озера Наварія біля Львова. У грудні 2017 та січні 2018 року голова ЛОДА виділив 92 ділянки в Наварії за зверненням організації «Ветеранська спілка воїнів АТО». Згодом журналісти видання « Наші гроші. Львів» з’ясували, що у списку власників опинилися також десятки львівських підприємців та екс-чиновників.

  У січні 2019 року ZAXID.NETопублікував розслідування про фейкового атовця і співзасновника «Ветеранської спілки воїнів АТО» Павла Нікітіна, який використав підробні документи про участь у бойових діях. Після виходу розслідування львівська поліціявідкрилапроти Павла Нікітіна кримінальне провадження, однак вже два місяці не проводитьпроцесуальних дій. 5 березня 2019 року журналісти ZAXID.NET надіслали Олегові Синютці інформаційний запит про те, чи звертався Павло Нікітін до голови ЛОДА із заявою про відмову від земельної ділянки в Наварії. На це питання Олег Синютка вже більше місяця не можевідповісти.

  (Visited 93 times, 1 visits today)
 • 180x150