Палійчук визнав, що попри всі обіцянки заробляє по 400 тисяч в облраді та підтримує “КомандуЗЕ”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Очільник франківського “УКРОПу” пояснив, чому “спокусився” на чималу зарплату від облради, хоча привселюдно обіцяв працювати “на звільненій основі, тобто без зарплати».

  Результат пошуку зображень за запитом "Куратор нової команди Зеленського заробляє по 400 тисяч в облраді, хоча привселюдно обіцяв відмовитися від зарплати"

  Нещодавно в кількох прикарпатських ЗМІ вийшли статті про те, що керівник фракції «УКРОП» у Івано-Франківській обласній раді Микола Палійчук має пряме відношення до роботи штабу “Команди ЗЕ” в нашому регіоні. Це та оприлюднення інформації про те, що голова бюджетної комісії отримає зарплату більшу за Прем’єр-міністра, хоча на сесії обіцяв працювати безоплатно, неабияк стурбувала депутата облради. Аж настільки, що він погодився обговорити ці питання на всю область під час ефіру програми “Актуальне інтерв’ю” на ОТБ “Галичина”.

  Микола Палійчук відмітив, що ціна виборів дуже велика, тому зараз так гаряче, пише СТИК з посиланням на Версії.

  Але все таки він заперечив своє кураторство штабу Зеленського, хоча відкрито заявив, що на виборах підтримає саме цього кандидата.

  “Я не знаю, чи когось розчарую, чи когось потішу – насправді не очолював і не очолюю і жодного відношення до кампанії не маю”, – повідомив депутат.

  Втім, за його словами, члени партії “УКРОП”, обласну організацію якої Палійчук очолює вже не один рік, таки допомагають “Команді ЗЕ”.

  “Там своя команда працює, в окремих районом наші партійці їм допомагають у формуванні комісії. Але це в окремих районах, там де є потреба”, – заявив головний “укропівець” Прикарпаття.

  А щодо зарплати в майже півмільйона гривень від облради – то її депутат таки отримав, хоч і обіцяв працювати на безоплатній основі.

  “В 2015 році я був обраний головою бюджетної комісії – це є ставка, яка передбачає платню. На той час я був трошки зайнятий, мав багато поїздок по Україні  і не міг постійно перебувати на робочому місці. Я був головою комісії, але на звільненій основі, тобто заробітну плату не отримував. Два роки я не працював. З 2018 року – і тут трошки більше роботи і є поїздки по районах, де потрібно вивчати фінансовий стан, створення ОТГ, тому я маю трошки більше часу і пішов на платну основу. І до речі, я навіть точно не можу сказати, які там суми, по окладу і премії, бо на карточку нараховується аванс і заробітна плата”, – відмітив Палійчук.

   

   

  (Visited 130 times, 1 visits today)
 • 180x150