Чи справді після перемоги Зеленського Івано-Франківську область віддадуть «регіоналам»?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як стало відомо Правда іф з інсайдерських джерел, «політичні розклади» Прикарпаття зазнали деяких змін. Це стосується в першу чергу Миколи Палійчука та Олександра Шевченка. 

  Результат пошуку зображень за запитом "партія регіонів"

  Після цілого ряду критичних публікацій у ЗМІ, які стосувалися цих персон, команда Коломойського вирішила відсунути їх на другий план «політичної п’єси», передає СТИК.

  У програмі, яку за вказівкою Коломойского російські політтехнологи писали Зеленському-Голобородьку, йшлося про нові обличчя у політиці. І тому, як Микола Палійчук тільки не намагався вислужитись перед «Бєньою», це йому не допомогло. На заваді Миколі Васильовичу стало його постійне «політичне перешиванство». Саме цей «політик» полюбляє перед кожними виборами змінювати свій політичний колір. Так спочатку він у статусі кума Ющенка був губернатором Франківщини від «Нашої України», потім відразу перейшов до кличківського «УДАРу», а відчувши правильний «напрям вітру» Палійчук відразу переметнувся до «УКРОПу» Коломойського. А зараз цей “поважний пан” за допомогою нового проекту Коломойського партії “Слуга народу” мабуть намагатиметься потрапити до парламенту. То ж відверто назвати Палійчука «новим обличчям» новій владі не вдасться аж ніяк.

  Результат пошуку зображень за запитом "палійчук наша україна"

  Це ж стосується і братів-нардепів Шевченків, які разом зі своєю численною та високооплачуваною свитою похоронили такий б здавалося перспективний проект Коломойського,як партія «УКРОП». Зараз вся команда вже неперспективного “УКРОПу” швидко намагається перейти до до партії “Слуга народу”, щоб знову боротися за мандати на всіх рівнях. То ж Шевченки теж не є “новими обличчями”…

  Результат пошуку зображень за запитом "брати шевченки"

  То ж наразі Коломойський вирішив відсунути і цих хлопців…

  Тому «смотрящим» за Івано-Франківською областю наразі залишається «регіонал» Роман Мулик. Саме цей «сірий кардинал» із неоднозначною репутацією упродовж цілого виборчого процесу де-факто керував штабом Зеленського на Франківщині. Тому після фіаско Порошенка, прикарпатцям мабуть слід очікувати повернення до влади «старих» ідейних «регіоналів», які будуть домовлятися із Коломойським.

  Так мабуть вже незабаром «випливе» і скандальний екс-очільник Івано-Франківщини Василь Чуднов, який нещодавно засвітився на висуненні ще одного не менш скандального «регіонала» Вілкула, і його найближче оточення, яке упродовж усієї виборчої кампанії, у соцмережах активно агітувало проти Порошенка.

  Але як то кажуть – час покаже…

  Читайте також:

  Повернення Палійчука чи пришестя Шевченка? Хто може очолити Івано-Франківщину, якщо переможе Зеленський

  Куратор нової команди Зеленського заробляє по 400 тисяч в облраді, хоча привселюдно обіцяв відмовитися від зарплати

  Палійчук визнав, що попри всі обіцянки заробляє по 400 тисяч в облраді та підтримує “КомандуЗЕ”

  (Visited 988 times, 1 visits today)
 • 180x150