Голова “Батьківщини” Тернопільщини шукає собі новий політичний дах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Давній соратник Юлії Тимошенко, багаторічний очільник Тернопільської «Батьківщини» Василь Деревляний перед другим туром виборів раптом почав відкрито агітувати за команду Володимира Зеленського. Про це він написав під одним із постів у соціальній мережі «Фейсбук». І це в той час, коли його політична сила не виступала з жодними подібними заявами про підтримку когось із кандидатів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Голова “Батьківщини” Тернопільщини Василь Деревляний"

  На прикладі Деревляного бачимо, що український політикум не встиг оговтатись від другого туру президентських виборів, як давні політичні партії почали сипатись, а їхні члени шукати нового політичного берега. Схоже на те, що Деревляний вирішив “перевзутися” в саме той момент, коли партія тримає курс на парламентські вибори і зміну Конституції, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  До речі, Василь Деревляний мабуть забув, що нині активно виступаючи проти Петра Порошенка, він не так давно, теж усупереч партійному керівництву, ввійшов у коаліцію з пропрезидентською партією «БПП-Солідарність», за що отримав посаду першого заступника голови Тернопільської обласної ради.

  Ось такий він Василь Тимофійович – пристосуванець та хамелон, котрий у першу чергу думає лише про власне збагачення та політичну кар’єру, переступаючи через людей, які допомогли зробили його відомим у краї політиком.

  (Visited 68 times, 1 visits today)
 • 180x150