Перезапуск НАЗК і САП та створення органу фінрозслідувань — у Зеленського озвучили перші кроки у боротьбі з корупцією

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Для боротьби з корупцією команда обраного президента Володимира Зеленського планує скасувати депутатську недоторканність, перезапустити антикорупційні органи та зменшити тиск на бізнес.

  Результат пошуку зображень за запитом "Перезапуск НАЗК і САП та створення органу фінрозслідувань — у Зеленського розповіли про перші антикорупційні кроки"

  Про це заявила Галина Янченко, очільниця Ради громадського контролю при Національному антикорупційному Бюро (НАБУ), яка входить до команди Зеленського, в ефірі програми «Нині вже» на Громадському, передає СТИК.

  «Депутатська недоторканність повинна піти в минуле, НАЗК перезапущене, Спеціалізована антикорупційна прокуратура сподіваюся теж, принаймні керівництво», – зазначила вона.

  Також важливим кроком є зменшення тиску на бізнес, каже Янченко.

  «Ми знаємо, що на сьогодні господарські і фінансові справи розслідують всі, хто хочуть – і СБУ, і податкова. У нас навіть залишилась податкова міліція! Все це потрібно забрати, щоби люди могли розвиватися, розвивати економіку, створювати нові робочі місця. Тому – (треба створити – ред.) єдиний орган, який займається господарськими і фінансовими справами, а бізнес займається тим, що і має робити – розвивати економіку», – розповіла вона.

  В передвиборчій програмі Зеленського є пункт щодо скасування повноважень всіх правоохоронних органів розслідувати економічні злочини, а також створення окремого органу для розслідування таких справ.

   

  (Visited 64 times, 1 visits today)
 • 180x150