У Зеленського запропонували СБУшникам-корупціонерам самим здатися до НАБУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У команді Володимира Зеленського пропонують працівникам СБУ, які систематично брали хабарі за вільні поставки вугілля з Росії, добровільно здатися в Національне антикорупційне бюро.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Зеленського"

  Про це пише у Facebook представник енергетичного напрямку в “Зе!команді” Андрій Герус, передає СТИК.

  “Із надійних та перепровірених джерел стало відомо, що окремі працівники Служби безпеки України організували корупційну схему, яка передбачає “обілечування” імпортерів вугілля із Російської Федерації у розмірі 2 долари за тону. А потім ця корупційна складова оплачується тарифами”, – пояснює він.

  Герус, який раніше був членом Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, наголосив, що новий президент, на відміну від попереднього, брати участь у таких махінаціях не збирається.

  “Імена організаторів та учасників цієї схеми відомі. Їм пропонується добровільно здатися у НАБУ. Хочу звернути увагу – не буде “не все так однозначно” та “тупо немає повноважень”. Все однозначно та повноважень вистачить”, – попередив енергетик.

  Він звернувся до учасників ринку: “Перестаньте платити цю мзду 2 дол/тону. Новообраний президент не очолює цю схему, не буде її очолювати, проти неї”.

  Герус запевнив, що Зеленський на посаді президента “буде робити тисячу ось таких маленьких кроків, якими ми колись прийдемо у Європу”.

  (Visited 55 times, 1 visits today)
 • 180x150