У Зеленського розповіли, як мають намір боротися з корупцією

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Команда Володимира Зеленського, який переміг на виборах президента, має намір перезапустити Нацагентство із запобігання корупції і подумує про заміну керівництва Спеціальної антикорупційної прокуратури.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Зеленського розповіли, як мають намір боротися з корупцією"

  Про це повідомила член команди, експерт із антикорупційної політики та Діджитал-рішень для держави Галина Янченко в Facebook, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  «Інформація, яка сьогодні оприлюднена і тиражується окремими «громадськими активістами» щодо позиції Команди Зеленського по НАБУ не відповідає дійсності. На сьогоднішній день, деталізований план дій в частині антикорупційної політики знаходиться на етапі фіналізації», – написала вона.

  За словами Янченко, в Команді Зеленського «є однозначна згода» про необхідність перезапуску НАЗК і «йде дуже серйозна дискусія щодо перезапуску керівництва САП».

  «Те, що стосується НАБУ – велика частина команди вважає за необхідне підтримати і посилити НАБУ інституційно. На цих позиціях також стою я особисто», – написала вона.

  Також, за словами Янченко, в плані на перші 100 днів майбутнього президента обговорюється ініціатива про надання НАБУ права на самостійне зняття інформації з каналів зв’язку, на чому наполягає експертне середовище.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150