Записати власний бізнес на дружину, а гроші зберігати в готівці, – рекомендації від прикарпатського нардепа Шевченка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На думку народного депутата Олександра Шевченка всі великі бізнесмени кладуть гроші не в банк, а зберігають їх готівкою. Також усталеною в Україні практикою є переписувати бізнес на дружину.

  Пов’язане зображення

   Про це екс-кандидат в президенти заявив у програмі Скрипін.УА.
  “Так сталося, що вже років 18 моя дружина власник бізнеса, а я управляючий”.

  На зауваження Скрипіна, що це хитра позиція, Шевченко відповів: “В нашій країні це необхідна позиція. Це захист бізнеса, так всі роблять. Ми так домовилися з дружиною. Вона казала: Саня, чого я повинна тобі вірити? А я казав – ти будеш власником всього, а я просто управляючим”.

  Також нардеп прокоментував свою декларацію. Зокрема задекларовані 4,9 млн. грн готівкою.

  “Так це невеликі гроші! Це так само зберігається в банку, там є ячейки. Але поставити в банк при сьогоднішній системі, коли такі Гонтарєви і Порошенки є, а потім бігати за своїми грошима, коли вкладникам гарантовано 200 тисяч? Ну вибачте! Зараз всі великі бізнесмени кладуть гроші не в банк, а в ячеєчку. Підійшов, взяв.”

  Як повідомляли ЗМІ, як кандидат у президенти Шевченко задекларував нерухомість на 5 млн грн і 0,7 млн гривень позики від дружини.

  Цивільна дружина пана Шевченка Тетяна володіє трьома земельними ділянками в Івано-Франківській області, квартирою площею 672 кв м в обласному центрі, нежитловою будівлею у Буковелі та іншими активами, передає СТИК з посиланням на Правду. іф. 

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150