Скандальний нардеп мріє стати львівським губернатором

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат  Володимир Парасюк, який запам’ятався у Раді тим, що з ноги вдарив по обличчю генералу СБУ Василя Пісного,  заявив, що не проти очолити Львівську ОДА. Результат пошуку зображень за запитом "Народний депутат  Володимир Парасюк,"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Громадське.

  Як заявив народний депутат Володимир Парасюк, інформацію про те, що він може очолити Львівську ОДА після відставки Олега Синютки поширювали у ЗМІ, однак до нього така пропозиція ще не надходила.

  – Я теж читав, але я не можу зараз підтвердити чи спростувати. Я такої інформації просто не маю. Не знаю, хто запустив це в засоби масової інформації, але я б подумав. Це є певний обсяг роботи, який можна показати. Я думаю, що моя персона там була б значно ефективніша, ніж у Верховній Раді, – сказав Володимир Парасюк.

  Нагадаємо, самовисуванець Володимир Парасюк в 2014 році переміг на виборах до Верховної Ради у 122 виборчому окрузі (Яворівщина та Жовківщина).

  Окрім сутички з генералом СБУ, Володимир Парасюк влаштував бійку з депутатом Олександром Вілкулом та пошкодив машину останнього. Бійка між Парасюком і Вілкулом сталася в будівлі телеканалу «112 Україна». Після завершення ефіру Парасюк дочекався під студією свого опонента і завдав удару по голові. Депутатів розняла охорона. Пізніше Парасюк пошкодив автомобіль Вілкула, який перебував на парковці телеканалу, і влаштував словесну перепалку з водієм автомобіля.

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150