Тернопільський губернатор перед звільненням вирішив роздати державні землі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Тернопільської ОДА Степан Барна, який уже заявив, що піде з посади після інавгурації нового президента, вирішив перед звільненням «попрацювати» на приватників, віддавши їм державні землі, в тому числі оборонного заводу.

  Результат пошуку зображень за запитом "степан барна"

  Йдеться про скандальне розпорядження Степана Барни від 15 квітня 2019 року №204-од, згідно якого вилучається частина земельної ділянки у Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь». Площа вилученої ділянки – 0,0686 га. Цим же розпорядженням тернопільський губернатор вилучив з користування технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя земельну ділянку площею 0,1250 га. Обидві вилучені ділянки загальною площею 0,1936 га голова Тернопільської ОДА передав товариству з обмеженою відповідальністю «Дивосад» в оренду на 10 років (з правом суборенди) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Нагадаємо, Тернопільське державне науково-технічне підприємство «Промінь» входить до складу концерну «Укроборонпром».

  – Невже це новий Свинарчук в Тернополі? В час війни дерибанити землю Міністерства оборони і Міністерства освіти. Це навіть не мародерство, це зрада. А чому не конкурс, не аукціон? Цікаво, а чому не атошникам, не сім’ям загинувших? Чому знову своїм?, – гнівно відреагував на розпорядження голови ТОДА радник Міністра МВС, уродженець Тернопільщини Михайло Апостол.

  «Адвокатом» Степана Барни виступив секретар Тернопільської міської ради, керівник «БПП-Солідарність» у м. Тернополі Віктор Шумада: «Це земля закріплена для обслуговування входу в підвал під ТРЦ «Подоляни», а підвал цей був придбаний на відкритих торгах. Чому власник, який купив підвал, не може закріпити землю для обслуговування? Має місце «полювання на відьом», бо проблем там немає; переконаний, що власники бізнесу нададуть усі документи».

  Сподіваємося, правоохоронці неупереджено розберуться в цій ситуації і дадуть правову оцінку. Тим більше, що особисто Степан Барна з приводу свого розпорядження порекомендував зацікавленим особам звернутися в правоохоронні органи.

  (Visited 151 times, 1 visits today)
 • 180x150