Зарплата міністрів – Аваков в березні отримав найбільшу зарплату

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Слово і Діло» сьогодні розбиралося, скільки члени Кабінету міністрів заробили за березні. Найбільш високооплачуваним міністром став голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков, він заробив 118,9 тис. грн.

  Пов’язане зображення

  На другому місці в рейтингу міністр оборони Степан Полторак (до цього він два місяці очолював список), який заробив 81 тис. грн. До першої п’ятірки також увійшли міністр фінансів Оксана Маркарова – 59,9 тис. грн, міністр соціальної політики Андрій Рева – 59,6 тис. грн, міністр закордонних справ Павло Клімкін – 53,1 тис. грн, передає СТИК.

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, як завжди, в кінці рейтингу, він заробив 37 тис. грн. Ця сума з місяця в місяць практично не змінюється. Взагалі нічого в березні не отримали міністр інформаційної політики Юрій Стець і міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

  Однак навіть найбільш високооплачуваному міністру не наздогнати за зарплатою деяких заступників. Минулого місяця серед членів уряду більше за всіх заробив В’ячеслав Негода з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – 146,3 тис. грн. Заступники Геннадія Зубка отримали високі зарплати в березні.

  Найбільш високооплачуваним членом уряду став заступник голови Мінрегіону Негода, він отримав більш ніж 146 тисяч гривень.

  (Visited 108 times, 1 visits today)
 • 180x150