Голова Івано-Франківської ОДА не виконав обіцянки закупити авто для учасників АТО з інвалідністю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук не виконав обіцянку придбати 8 автомобілів для учасників антитерористичної операції з інвалідністю.

  Результат пошуку зображень за запитом "Голова Івано-Франківської ОДА не закупив автомобілі для учасників АТО з інвалідністю"

  Таку обіцянку він давав у січні минулого року, пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  «Щоб купити вісім цих автомобілів, потрібно десь 2 млн. Якщо держава їх не купить, це зробимо ми самі. Івано-Франківська область покаже приклад, як потрібно вирішувати такі питання», – заявив Гончарук.

  За інформацією Івано-Франківської ОДА, станом на грудень 2018 року в області на обліку для забезпечення автомобілем перебувають 10 учасників АТО з інвалідністю. Але минулого року за рахунок коштів державного бюджету автомобілі для цієї категорії осіб не закуповувалися.

  Крім того, в обладміністрації повідомили, що й у 2019 році не було закуплено жодного автомобіля для учасників АТО з обмеженими можливостями. Фінансування з обласного бюджету для цих цілей також не передбачене.

  З огляду на те, що після обрання нового президента в Гончарука не буде повноважень для виконання цієї обіцянки (відповідно до закону України «Про місцеві державні адміністрації»), ми вважаємо її проваленою.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150