П’ятеро нардепів з Тернопільщини отримують компенсацію за проживання в Києві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У березні п’ять з восьми нардепів з Тернопільщини отримали на винайм житла або готельного номера у Києві по 20 150 гривень кожен. Про це йдеться у документі, опублікованому на сайті Верховної Ради України.

  Результат пошуку зображень за запитом "П’ЯТЕРО НАРДЕПІВ З ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ОТРИМУЮТЬ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ПРОЖИВАННЯ У КИЄВІ"

  Компенсацію за житло отримали: Олег Барна (Блок Петра Порошенка), Михайло Головко (ВО «Самопоміч»), Тарас Пастух («Самопоміч»), Володимир Соляр («Народний фронт»), Тарас Юрик (Блок Петра Порошенка), пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Олег Барна, Михайло Головко та Володимир Соляр офіційно не мають у власності нерухомості в столиці чи приміській зоні Києва, тому, очевидно, гроші і справді йдуть на винайм готельного номера. Тарас Юрик орендує житло в столиці, відповідно, туди й швидше за все заправляє отримані від держави компенсаційні виплати. Компенсацію на відшкодування вартості проживання отримує і нардеп Пастух.

  Мешкають без компенсаційних виплат троє тернопільських нардепів: Роман Заставний («Народний фронт»), Ігор Побер та Микола Люшняк (обидва – Блок Петра Порошенка). Заставний має під Києвом житловий будинок, Побер – квартиру в столиці (площа 110,2 кв. м). А от де проживає Люшняк під час пленарних засідань – невідомо, адже не отримує кошти на відшкодування за житло, натомість не показує у своїй декларації жодної нерухомості у столиці чи навколишній селах, де можна було би мешкати, працюючи в парламенті.

  Зауважимо, що у березні 2019 року 158 з 450 народних депутатів отримали кошти для компенсації вартості оренди житла чи готельного номера. В лютому їх було 159.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150