Лідер львівської «Батьківщини» має шанс очолити Львівську ОДА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк прокоментував для ZIK чутки про ймовірність його призначення новим головою Львівської ОДА і дав настанови для наступного очільника Львівщини.

  Результат пошуку зображень за запитом "ЛІДЕР ЛЬВІВСЬКОЇ «БАТЬКІВЩИНИ» МОЖЕ ОЧОЛИТИ ЛЬВІВСЬКУ ОДА"

  – Перед новим головою ЛОДА будуть стояти непрості завдання – насамперед, відійти від занадто великої політичної заангажованої, яка була при попередньому керівнику, і реально займатися викликами і проблемами, які будуть стояти перед областю, – коментує Михайло Цимбалюк. – Чутки є різні, вони вже не вперше. Хочу сказати, що я ніколи не рвався на посади. Вважаю, що це непроста історія. Тому раджу усім тим, які стануть наступниками, завжди пам’ятати, коли вперше заходять у кабінет, про те, як вони з нього будуть виходити: з якими думками, як будуть дивитися людям у вічі. І ніколи не можна переходити межу толерантності. І пам’ятати: коли є указ про призначення, то буде і указ про звільнення.

  «Поки що це тільки чутки. Зі мною ніякої розмови не було. Хоча я знаю деяких членів команди Зеленського. Але я на сьогодні є людиною з команди Тимошенко, і ці питання повинні вирішуватися, насамперед, у руслі співпраці нашої політичної сили з командою нового президента. Хоча після оголошення офіційних результатів Тимошенко заявила, що вона зробить усе, щоби допомогти новому президенту навести лад у державі», – додав Михайло Цимбалюк.

  Як відомо, один із перших офіційних візитів новообраному президенту люди з його оточення радять здійснити саме на Львівщину. Представлення нового голови ЛОДА може стати для цього слушною нагодою, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Нагадаємо, Михайло Цимбалюк був двічі головою Тернопільської обласної державної адміністрації, а також уже очолював Львівську ОДА.

  (Visited 77 times, 1 visits today)
 • 180x150