Голова Хмельницької ОДА та заступники: скільки заробили посадовці у минулому році

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вадима Лозового головою Хмельницької облдержадміністрації призначив Президент у травні 2018 року. До того 47-річний Вадим Миколайович був заступником генерального директора ТОВ «Епіцентр» і депутатом обласної ради від політичної партії «За конкретні справи».

  Результат пошуку зображень за запитом "ГОЛОВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОДА ТА ЗАСТУПНИКИ: СКІЛЬКИ ЗАРОБИЛИ ПОСАДОВЦІ У 2018-МУ"

  Згідно із декларацією очільника області, до призначення на посаду він проживав у столиці, пізніше орендував квартиру в Хмельницькому. У власності посадовця квартира, нежитлове приміщення, земельна ділянка і будинок у Києві, легковик «Hyundai Santa Fe» і 25% фірми «UKRPOLBUD», головний офіс якої зареєстрований в Польщі, пише СТИК з посиланням на “Є”.

  Працюючи декілька місяців у 2018 році в ТОВ «Епіцентр К» заробив 204 076 гривень, а от на посаді голови облдержадміністрації отримав 198 236 гривень. У порівнянні з минулим роком у Вадима Миколайовича росли власні заощадження. Якщо у 2017 році він зберігав 10 тисяч доларів і 150 тисяч гривень, то у 2018 – 15 тисяч доларів, 350 тисяч гривень і ще 95 584 гривень в банку.

  Вадим Лозовий орендує квартиру в Хмельницькому. Фото: з архіву

  З’явились у декларації Вадима Лозового за 2018 рік і доходи дружини Олени, про які раніше посадовець не звітував. Олена Петрівна має нежитлове приміщення в столиці та дві земельних ділянки у Вишгороді. Отримала понад 70 тисяч гривень доходу від відчуження нерухомого майна, і ще близько 90 тисяч гривень від зайняття підприємницькою діяльністю. Де працює та який бізнес розвиває у декларації чоловіка не вказано.

  Крісло першого заступника голови Хмельницької ОДА уже кілька років поспіль обіймає Володимир Кальніченко. Посадовець має дві квартири в обласному центрі й земельну ділянку в селі Пашківці Хмельницького району. У 2018 році отримав за основним місцем роботи 488 960 гривень, у 2017 році ця сума склала 324 209 гривень.

  Володимир Кальніченко має дружину-підприємицю. Фото: www.adm-km.gov.ua

  А от дружина Павліна Дмитрівна має гараж, офіс та квартиру у Хмельницькому, два легковики «Peugeot 207» і «Mazda 6». Окрім того, жінка декларує 81,5 % власності ТОВ «Хмельницькнасіння», де заробила 30 тисяч гривень зарплати і ще 121 тисячу гривень одержала від зайняття підприємницькою діяльність. Також від цього ж підприємства отримала поворотну фінансову допомогу (безпроцентну позику) у розмірі 357 тисяч гривень. Разом із чоловіком на двох у 2018 році мали понад 190 тисяч гривень пенсії та інших соціальних виплат.

  У жовтні минулого року на посаду ще одного заступника голови Хмельницької ОДА Вадим Лозовий призначив тодішню очільницю Чемеровецької райради Світлану ПавлишинуЗвітувавши про статки за минулий рік Світлана Андріївна внесла земельну ділянку в селі Івахнівці Чемеровецького району, квартиру й гараж у цьому ж райцентрі. Також декларує автомобілі «ВАЗ», Volkswagen Passat» (власник інша особа) й акції у ВАТ «Луцький меблевий комбінат».

  Світлана Павлишина  майже півроку займає посаду заступниці голови ОДА. Фото:www.khnu.km.ua

  Працюючи у Чемеровецькій райраді у 2018 році заробила 181 755 гривень, а на новій посаді заступниці очільника області – 143 295 гривень. Окрім того, трохи більше 5 тисяч гривень отримала за роботу за сумісництвом у гуманітарно-педагогічній академії

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150