Порошенко дав орден директору заводу, якого підозрюють у розкраданні 93 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент Петро Порошенко нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня директора “Дніпропетровського стрілочного заводу” Сергія Тараненка, якого НАБУ підозрює у заволодінні 93 мільйонів гривень “Укрзалізниці”.

  Результат пошуку зображень за запитом "Порошенко дав орден директору заводу, якого підозрюють у розкраданні 93 мільйонів"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на Громадське.

  Указ про присвоєння ордена підписаний 4 травня.

  Відзначається, що орден Ярослава Мудрого дають за видатні заслуги у “державному будівництві”, зміцнення авторитету країни, розвитку авторитету, економіки, науки тощо.

  Пізніше в Адміністрації президента заявили, що нагородження Тараненка орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня – це технічна помилка.

  “Повідомлення про нагородження цієї людини – це помилка. На сайт потрапила помилкова версія указу через технічний збій і помилку представників АП”, – сказав “Українській правді” керівник прес-служби АП Андрій Жигулін.

  Нагадаємо:

  • 15 січня Тараненку та ще 6 посадовцям повідомили про підозру у заволодінні 93 мільйонами “Укрзалізниці” під час закупівлі стрілочної продукції за завищеними цінами.
  • У лютому суд наклав арешт на низку майна Тараненка.
  • 7 травня НАБУ завершило розслідування фактів заволодіння 93,28 мільйона гривень “Укрзалізниці” та відправило справу на ознайомлення восьми підозрюваним.
  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150