Голова Тернопільської ОДА підробляє в пологовому, а його дружина продає косметику

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, окрім доходів від своєї основної роботи, виявляється ще й підробляє в пологовому відділені Тернопільської міської лікарні №2. Там високопосадовець минулоріч заробив 13 270 гривень. Про це повідомляється в його декларації про майновий та фінансовий стан за 2018 рік.

  Результат пошуку зображень за запитом "ГОЛОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛРАДИ ПІДРОБЛЯЄ В ПОЛОГОВОМУ, А ЙОГО ДРУЖИНА ПРОДАЄ КОСМЕТИКУ"

  Очолюючи найвищий представницький орган Тернопільщини, пан Овчарук отримує хорошу заробітну плану, в середньому по 55 тисяч гривень щомісяця, що в загальнорічному еквіваленті склало 650 тисяч гривень. Але і це ще не все, від Тернопільської міської ради Віктор Овчарук отримав 17 469 грн. соціальних  виплат та 6 490 грн. чиновник поклав до сімейного бюджету за викладацьку діяльність у медичному університеті, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Дружина голови облради Лариса Овчарук працює у Центрі профілактики і боротьби зі СНІДом, де в 2018 році заробила 34 508 грн. Однак, як і чоловік пані Лариси, жінка на цьому не зупинила і продаючи косметику відомого бренду «Мері Кей» заробила майже в 10(!) разів більше, ніж на своїй основній роботі – 302 285 грн.

  Все рухоме і нерухоме майно родини Овчаруків зареєстровано на дружину голови облради. Вона має земельну ділянка у селі В. Глибочок (площа 4000 кв. м), квартиру в Тернополі та автомобіль «Шкода Октавіа» (2011 року випуску). Є ще один автомобіль у декларації Віктора Овчарука – «Х’юндай Акцент» (2008 р.в.), який зареєстрований на Ганну Василівну Овчарук.

  Родина Овчаруків не довіряє українським банкам, а тому левову частку заощаджень зберігає у готівці. Сам голова облради має «під матрацом» 10 тисяч доларів, 5 тисяч євро та 35 тисяч гривень, а його дружина Лариса – 9 тисяч доларів та 10 тисяч євро.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150