Прикарпатська чиновниця задекларувала в’їздову браму Домініканського монастиря

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державний реєстратор Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області Орися Гринишин у своїй декларації про майновий стан за 2018 рік вказала, що володіє церковною спорудою.

  Результат пошуку зображень за запитом "ПРИКАРПАТСЬКА ЧИНОВНИЦЯ ЗАДЕКЛАРУВАЛА В’ЇЗДОВУ БРАМУ ДОМІНІКАНСЬКОГО МОНАСТИРЯ"

  Орися Гринишин має у власності 90 відсотків будівлі в’їздової брами Домініканського монастиря ХVІІІ століття у селищі Богородчани. Право власності на будівлю в’їздової брами з добудованими магазином та офісними приміщеннями загальною площею 276,6 кв. м Орися Гринишин набула у 2012 році, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Окрім церковного приміщення родина сільського чиновника володіє будинком на 208,4 кв. м та трьома земельними ділянками. Вся нерухомість знаходиться в Бородчанах.

  Заробітна плата державного реєстратора Богородчанської селищної ради склала у минулому році 128 590 грн., або 10,7 тис. грн. щомісяця. Ще 144 275 грн. заробив чоловік пані Орисі – Тарас Іванович, працюючи у Старобогородчанській сільській раді об’єднаної територіальної громади.

  Що цікаво, інші 10% в’їздової брами Домініканського монастиря ХVІІІ століття належать завідувачу Богородчанської районної державної нотаріальної контори Іванові Войташеку, проте задекларував він їх як просте нежитлове приміщення, скромно змовчавши в описі майна, що це саме церква.

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150