За незаконне розпорядження мера громада Кам’янця-Подільського сплатить майже 765 тисяч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  764 тисячі 944 гривень – таку суму  з бюджету Кам’янця-Подільського потрібно буде сплатити директорові департаменту юридичного супроводу Едуарду Ковтуну, якого у 2012 році незаконним розпорядженням тодішнього і нинішнього міського голови Михайла Сімашкевича, звільнили з посади.

  Результат пошуку зображень за запитом "ЗА НЕЗАКОННЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ МЕРА ГРОМАДА КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО СПЛАТИТЬ МАЙЖЕ 765 ТИСЯЧ"

  20 березня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд міста Києва ухвалив стягнути з виконавчого комітету Кам`янець-Подільської міської ради Хмельницької області на користь незаконно звільненого директора Департаменту правового супроводу та контролю Кам`янець-Подільської міської ради 627 тисяч компенсації за час вимушеного прогулу за період з 10 січня 2012 року по 14 листопада 2018 року. Зі всіма нарахуваннями сума збільшиться складе майже 765 тисяч гривень), пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Нагадаємо, наприкінці 2011 року посадовця було фактично звільнено з роботи за невиконання посадових обов’язків, хоча той перебував на лікарняному. Звільнений чиновник подав до суду на міського голову Михайла Сімашкевича, з вимогою поновлення на роботі та компенсації за вимушений прогул. Рішенням Києво-Святошинського суду від 14 листопада 2018 року основні позовні вимоги було задоволено. Позивач мав бути поновлений на роботі, та ще й отримати компенсацію в розмірі майже 372 тисячі гривень.

  Міський голова не погодився з рішення суду та подав апеляційну скаргу, намагаючись довести, що звільнений ним посадовець таки є прогульником. Однак апеляцію програв. За час, коли тривала судова тяганина звільненому нарахували вже 627 тисяч гривень компенсації.

  – Рішення апеляційного суду можна оскаржити в касаційній інстанції. Однак виграти справу майже нереально, – зазначив начальник юридичного управління Кам’янець-Подільської міської ради Олександр Антощук.

  Незаконне рішення мера коштуватиме платникам податків круглу суму грошей, яку один з депутатів пропонує стягнути з винного в цій ситуації.

  – Можна провести службове розслідування і встановити винного. А потім вже подати позов до нього з вимогою компенсувати збитки міській скарбниці, – сказав депутат-«свободівець», практикуючий адвокат Дмитро Костюкович.

  Рішення щодо виплати екс-чиновнику майже 765 тисяч гривень уже прийняв виконавчий комітет, тепер справа за депутатським корпусом. Питання щодо цього буде винесено на чергову сесію Кам’янець-Подільської міської ради.  

  Про Едуарда Ковтуна відомо, що він народився 17 квітня 1973 р. в м. Ухта (Комі АРСР). 1990 р. закінчив ЗОШ №9 і пішов працювати на завод «Гіпсовик». 1991 р. вступив до Київського інституту народного господарства, де здобув кваліфікацію бакалавра за спеціальністю «Економіка підприємства» та кваліфікацію «Магістр ділового адміністрування». У 2003-2009 рр. працював на керівних посадах у сфері переробки молока та виготовлення молочної продукції. 2006 р. закінчив Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича за спеціалізацією «Судова справа» та отримав кваліфікації «Бакалавр права» та «Спеціаліст». У 2009-2010 рр. обіймав посаду заступника директора юридичної фірми у Києві та займався приватною юридичною практикою. Під час першої каденції міського голови Кам’янець-Подільського Михайла Сімашкевича був призначений на посаду начальника новоствореного управління правового супроводу та контролю міської ради. На сьогодні Едуард Олексійович займається адвокатською практикою і входить до Ради адвокатів Київської області.

  (Visited 268 times, 1 visits today)
 • 180x150