У голови РДА на Тернопільщини зникли гараж, стайня, стодола та дорога автівка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Бережанської РДА, що на Тернопільщині Ігор Гринкевич один з останніх керівників такого рівня, який був призначений на  свою посаду. В своїй декларації про майновий та фінансовий стан за 2018 рік він забув вказати, куди поділися одразу кілька рухомих і нерухомих об’єктів.

  Результат пошуку зображень за запитом "У ГОЛОВИ РДА НА ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ЗНИКЛИ ГАРАЖ, СТАЙНЯ, СТОДОЛА ТА «МЕРСЕДЕС»"

  За минулий рік пан Гринкевич позбувся одразу чотирьох об’єктів нерухомості – літньої кухні, гаража, стайні та стодоли. Також із декларації зник 28-річний «Mersedes 208D», оформлений на дружину. Найдивніше те, що жодних повідомлень, що ці рухомі та нерухомі об’єкти продано, нема, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Попри певну втрату майна, родина очільника Бережанщини не бідує. Особисто голова РДА у власності має житловий будинок (площа 251,7 кв. м) та склад-цех на 480,6 «квадрата», а в дружини – Лесі Федорівни – магазин-кафетерій. Усі ці об’єкти розміщені в Курянах, де Ігор Гринкевич до 2015-го був головою сільської ради. Загальна площа об’єктів нерухомості в родини Гринкевичів сягає майже тисячу квадратних метрів.

  Також Гриневичі володіють одразу сімома земельними ділянками, сумарна площа яких становить 17 755 квадратних метрів.

  Заробітна плата Ігоря Гринкевича в 2018 році щомісяця становила майже 22 тисяч гривень і за цілий рік сума набігла до позначки 263 138 грн. Жодних заощаджень голова Бережанської РДА немає ні в готівці, ні в банках, в той же час у власності перебуває причіп HP40101 (1989 року випуску).

  (Visited 70 times, 1 visits today)
 • 180x150