Прикарпатські ФОПи, директорка та працівники “Буковелю” профінансували “УКРОП” на 45 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Більшість донорів партії “УКРОП” у першому кварталі 2019 року – фізособи-підприємці з Івано-Франківщини.

  Результат пошуку зображень за запитом "Прикарпатські ФОПи, директорка та працівники "Буковелю" профінансували "УКРОП" на 45 мільйонів"

  У першому кварталі цього року партія “УКРОП” отримала на свої рахунки 121,6 мільйона гривень. Із них 73 мільйони надійшли у виборчий фонд мажоритарника з Івано-Франківщини, екс-директора гірськолижного курорту “Буковель” Олександра Шевченка, якого партія висунула в Президенти. Як уже писав Рух ЧЕСНО, серед приватних донорів виборчого фонду Шевченка були його земляки, котрі надають в оренду спортінвентар.

  Ще 44,8 мільйона на рахунок виборчого фонду Шевченка переказала партія “УКРОП”. Нещодавно вона опублікувала фінансовий звіт за перший квартал 2019 року, і вже можна оцінити, звідки політсила взяла гроші на фінансування виборчої кампанії Олександра Шевченка. Згідно зі звітом, донори з Івано-Франківщини перерахували партії 45,2 мільйона, що повністю покриває відрахування “УКРОПу” у виборчий фонд Шевченка, передає СТИК.

  Відповідно до звіту, 51 із 54-х донорів – це фізичні особи – підприємці. Більшість із них має види економічної діяльності, пов’язані з торгівлею, здаванням в оренду спортінвентарю, транспортними послугами, ресторанною й готельною сферами. 15 з них перерахували “УКРОПу” по 1,6 мільйона гривень.

  Троє ФОПів з Івано-Франківщини, з якими вдалося поспілкуватися під час підготовки цього матеріалу, повідомили, що фінансували партію через бухгалтерів.

  “То треба дивитися. Я вже не пам’ятаю. У мене там кожен день ідуть якісь рахунки…” – сказала Тетяна Загурська, яка переказала “УКРОПу” 1,6 мільйона.

  На запитання, як вона дізналася про можливість фінансувати “УКРОП”, Загурська відповіла:

  “Так по роботі треба”.

  На запитання, чи працює вона в “Буковелі”, Загурська уточнила:

  “Від “Буковелю”.

  Схожі відповіді були і в інших ФОПів.

  Вадим Скрипник, котрий перерахував партії 350 тисяч, підтвердив, що працює в “Буковелі”. А про те, як дізнався, що можна фінансувати “УКРОП”, зазначив:

  “Це бухгалтеру треба. Я не знаю, як вони це робили. Я на щьот цього нічого не можу сказати”.

  Тамара Скрибашевська, яка пожертвувала партії 300 тисяч гривень, запевнила, що фінансувати “УКРОП” було її особистим рішенням і гроші переказувала саме партії, а не на кампанію Шевченка.

  “У “Буковелі” я не працюю. Я є підприємцем”, – сказала вона.

  319 тисяч гривень “УКРОПу” перерахувала директорка “Буковелю” Галина Колибабюк. Є у списку донорів партії ще один керівник пов’язаного з курортом підприємства – директор ТОВ “Скорзонера” Роман Родзоняк.

   

  (Visited 125 times, 1 visits today)
 • 180x150