Скандальний депутат Івано-Франківської ОДА вкотре спробував попіаритись на коштах виділених із держбюджету

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат Івано-Франківської обласної ради від опозиційного «УКРОПу», представиник Коломойського на Гуцульщині – Дмитро Сіреджук провів ряд зустрічей з громадами прикарпатських сіл, на яких повідомив, що він нібито має відношення до ремонту доріг Криворівня-Чернівці, Снятин – Косів – Старі Кути та Татарів-Кам’янець-Подільський.

  Свого часу «укропівець» навіть їздив інспектувати, як проходить ремонт, повідомляє СТИК з посиланням на karpaty.news.

  Проте, як відомо, кошти на ремонт цих доріг передбачені з держбюджету України, і виділяються без участі обласної ради. До прикладу на ремонт дороги Снятин – Косів – Старі Кути уряд виділив понад 83 мільйони гривень, а на ремонт автомобільної дороги Р-62 Криворівня – Чернівці – понад 94 мільйони гривень.

  При цьому облрада не має жодного відношення до виділення урядом вказаних коштів. Так само як не має відношення до ремонтних робіт і відповідний депутат. Проте Дмитро Сіреджук не втримався, щоб не попіаритися на державних коштах.

  Нагадаємо, що Дмитра Сіреджука називають скандальним через історію із знесенням архітектурної пам’ятки в Франківську та нехтуванням інтересів громади, а також через те, що він піариться на держкоштах до яких він жодного відношення не має.

  (Visited 560 times, 1 visits today)
 • 180x150