У «Батьківщині» заявляють про липневий «хабар» від уряду для мажоритарників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ті мажоритарники, які не проголосували за відставку Кабміну, не хочуть змін, а бажають законсервувати систему.

  Результат пошуку зображень за запитом "У «Батьківщині» заявляють про липневий «хабар» від уряду для мажоритарників"

  Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Вадим Івченко, передає СТИК.

  Пан Івченко наголосив, що фракція «Батьківщина» одноголосно проголосувала за звільнення Прем’єр-міністра. За його словами, це було зроблено з врахуванням тих відсотків, які люди дали на виборах Володимиру Зеленському.

  «Хочу нагадати, що 73% незадоволені ситуацією, яка склалася в країні за президентства Порошенка. Вони невдоволені не тільки тим, що відбувається на Донбасі, люди обурені, в тому числі тарифами, відсутністю робочих місць, мінімальною пенсією», – зазначив політик.

  Таким чином, він переконаний, що ті депутати, які не голосували за відставку Гройсмана, підтримують все те, що сьогодні відбувається в країні. На його думку, через те, що уряд протягом останніх 5 років розподіляв кошти на округи, мажоритарники стали залежати від виконавчої гілки влади.

  «Ще в липні буде перерозподіл бюджету і, можливо, вони ще щось собі наколядують. Це ще раз підтверджує те, що нам потрібно прибирати мажоритарку, як найкорупційнішу складову. Я думаю, ми зробимо все для того, щоб показати людям, що ті мажоритарники, які сьогодні не проголосували за відставку, вони не хочуть змін, вони хочуть законсервувати систему», – прокоментував Івченко.

  Нагадаємо, 22 травня під час засідання Кабінету Міністрів України Прем’єр-міністр офіційно заявив, що йде у відставку.

  23 травня відповідну заяву Володимира Гройсмана зареєстрували в парламенті.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150