Мер Чорткова заради високої посади готовий перефарбуватися в зелений колір

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міський голова Чорткова Володимир Шматько пройшов співбесіду в Адміністрації президента на предмет можливого працевлаштування на посаді голови Тернопільської обласної державної адміністрації. І це в той час, коли він під час президентської виборчої компанія агітував за конкурента Володимира Зеленського – Петра Порошенка.

  Результат пошуку зображень за запитом "МЕР ЧОРТКОВА ЗАРАДИ ВИСОКОЇ ПОСАДИ ГОТОВИЙ ПЕРЕФАРБУВАТИСЯ В ЗЕЛЕНИЙ КОЛІР"

  У інтернет-мережі гуляє відео, на якому Володимир Шматько перед першим туром проводить збори працівників Чортківської міської ради і разом із одним з депутатів обласної ради системно “промивають мозги” за Петра Порошенка та називають Володимира Зеленського коміком та клоуном і що буде не смішно, коли той переможе, бо за ним стоїть Коломойський. Також є відео- і фотодокази, де Шматько в робочий час відправляє делегацію працівників міської ради на чолі із заступником Романом Тимофієм на зустріч із Порошенком в Тернополі, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Проте сьогодні Володмимир Шматько готовий, після зміни трьох партій, змінити політичного картуза та пролізти до влади. Особисто пан Шматько місцевим ЗМІ підтвердив, що був на співбесіді в Адміністрації президента, де йому запропонували стати головою ТОДА. З його слів, він команді Зеленського висунув ряд вимог за яких, міг би очолити Тернопільщину.

  Варто нагадати, що зовсім нещодавно відбулося підбиття підсумків попереднього етапу проекту “Нові лідери”, де до числа ТОП-50 потрапив очільник Чорткова Володимир Шматько.

  (Visited 203 times, 1 visits today)
 • 180x150