Франківський нардеп, який володіє шикарною квартирою в столиці, отримує компенсацію за винайм житла

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат з Івано-Франківщини Володимир Шкварилюк (фракція «Народний фронт») у Києві купив квартиру, однак депутат не соромиться просити компенсувати йому кошти, які він витрачає на проживання в столиці.

  Результат пошуку зображень за запитом "шкварилюк володимир"

  У 2016 році парламентарій придбав на ім’я дружини в Києві квартиру площею майже в двісті квадратних метрів. У декларації депутат не вказав її вартість, але приблизна ціна подібної квартири – шість з половиною мільйонів. Однак від компенсації близько півмільйона гривень з бюджету за житло Шкварилюк не відмовився, пише СТИК з посиланням на Репортер

  В електронній декларації, яку парламентарій подав в 2019 році, він вказав, що в його власності знаходиться дві ділянки землі в дві з половиною тисячі метрів квадратних кожна. Ділянки знаходяться в селі Драгомирчани, що в Івано-Франківській області. У безкоштовному користуванні у Володимира Шкварилюка є земельна ділянка та житловий будинок в селі Крихівці Івано-Франківської області.

  Окрім квартири у Києві, дружина нардепа володіє зі своїми батьками будинком в селі Тлумач. Також Олександра Шкварилюк має в Драгомирчанах дві земельні ділянки площею в дві з половиною тисячі метрів квадратних. Крім того, жінка має у власності ще три ділянки землі в Івано-Франківській області (села Гута і Поляниця).

  У декларації народний обранець зазначив нерухомість своєї старшої доньки. Марті Шкварилюк належать три земельні ділянки та один житловий будинок в Крихівцях. Вона ж володіє адміністративним приміщенням площею в 153 «квадрати».

  Автомобільний парк сім’ї Шкварилюк складається з трьох машин. Володимиру належать «Toyota Sienna» (2010 року випуску), дружині Олександрі – «Volvo XC» (2008 р.в.). Автомобіль «Мercedes-Вenz GLS 350» (2017 р.в.) народний депутат орендує у ТОВ “Будівельна компанія «Княжий Галич».

  (Visited 198 times, 1 visits today)
 • 180x150