Чиновники Мін’юсту вимагали хабар від підприємця

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чиновники Міністерства юстиції України вимагали у підприємця “відкати” за реалізацію продукції в установах виконання покарань Київщини. Їх було затримано під час передачі частини хабара у розмірі 18000 гривень. 

  Результат пошуку зображень за запитом "Чиновники Мін’юсту вимагали хабар від підприємця"

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

  “Начальника виробничого управління Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерста юстиції України та його заступників затримала військова прокуратура Центрального регіону України під час передачі частини хабара у розмірі 18000 гривень.

  Досудовим розслідуванням встановлено, що підприємець звернувся до управління в лютому 2019 року щодо реалізації продовольчих товарів у виправних закладах в Київській області.

  “Начальник управління виробничої діяльності підприємств Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Мін’юсту та його заступники запропонували бізнесмену схему: він платить чиновникам 60% від прибутку, а ті не створюють йому перешкод у діяльності”, – зазначається в повідомленні.

  Наразі проводяться слідчі та процесуальні дії. Готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, клопотання до суду про обрання фігурантам запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.

   

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150