Дружина голови райради на Тернопільщині оформила соцдопомогу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Родина голови Бережанської районної ради, що на Тернопільщині, Василя Білика у 2018 році отримала доходу понад 350 тисяч гривень, при цьому не цуралася оформити соціальну допомогу в розмірі майже 30 тис. грн. Про це повідомив голова сімейства у своїй декларації про майновий та фінансовий стан за минулий рік.

  Результат пошуку зображень за запитом "ДРУЖИНА ГОЛОВИ РАЙРАДИ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ОФОРМИЛА СОЦДОПОМОГУ"

  У голови Бережанської районної ради Василя Білика у минулому році заробітна плата склала 235 115 грн., або майже 20 тисяч гривень щомісяця. Ця сума на 70 тисяч гривень більша у порівнянні з даними, які він оприлюднив роком раніше. Дружина голови – Ольги Ярославівни, працюючи у кредитній спілці, поклала до сімейного бюджету майже 50 тис. грн. Маючи обоє ще й пенсію, пані Ольга не цуралася оформити соціальну допомогу в Бережанському районному та обласному центрах зайнятості на загальну суму майже 30 тис. грн, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  До речі, на пані Ольгу оформлена вся нерухомість родини Біликів. А це величезний житловий будинок у Бережанах площею 172,1 кв. м, а також літня кухня, гараж та стайня (в загальному допоміжні приміщення мають площу понад 100 «квадратів»). А ще в Біликів є чотири земельні ділянки – по дві у пана Василя та його дружину. На Ольгу Ярославівна також записаний легковий автомобіль ВАЗ-21104 (2006 року випуску) та причіп «Староконь» (2012 р.в.).

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150