Екс-регіонал з Хмельниччини йде в парламент від маловідомої партії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Маловідома партія «За конкретні справи» підтримала колишнього регіонала, власника мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» Олександра Герегу на парламентських виборах 2019 року.

  Результат пошуку зображень за запитом "власника мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» Олександра Герегу"

  Найбагатших уродженець Хмельниччини балотуватиметься по 192 мажоритарному окрузі. У 2012 році на виборах до Верховної Ради України він переміг у цьому окрузі з результатом 58,04%, а у 2014 році – 73,86%, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Нагадаємо, вигравши парламентські вибори-2012 на мажоритарному окрузі у Хмельницькій області як самовисуванець, співвласник «Епіцентру» ввійшов до фракції Партії регіонів. Там бізнесмен поводився покірно: дотримувався дисципліну, голосуючи за все, що спускалося зверху, в тому числі і за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року. Відмиватися від “біло-блакитного” забарвлення подружжя Герег (дружина Галина була секретарем Київради) стало тільки тоді, коли розвал команди біглого президента став незворотнім: Олександр вийшов з фракції ПР 21 лютого, а Галина подала у відставку з посади секретаря Київради 24 лютого. Приблизно в той же час подружжя Герег від імені своєї компанії “Епіцентр К” оголосила, що вони – “з народом”. Хоча ще на початку лютого сім’я бізнесменів збиралася боротися з бойкотом їх гіпермаркетів, особливо широко поширився в західних областях країни, зовсім іншими методами.

  Так, Олександр Герега зареєстрував законопроект, в якому запропонував доповнити статтю 161 Кримінального кодексу нормою про “розпалюванні міжпартійної ворожнечі”, що має каратися штрафом від 200 до 500 неоподатковуваних податком мінімумів або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років. Захищаючи свій бізнес, Герега стверджував, що відмова від товарів і послуг, які виробляються представниками Партії регіонів, суперечить духу і букві Конституції: “Нас штучно намагаються поділити на членів тієї чи іншої партії, а ми все – український народ!”.

  (Visited 86 times, 1 visits today)
 • 180x150