На Тернопільщині мера звинуватили у відмиванні бюджетних грошей

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Громадськість Монастириської, що на Тернопільщині, звернулася до одного з радників Міністра внутрішніх справах Арсена Авакова з проханням розпочати перевірку посадовців, а саме голови Монастириського ОТГ Андрія Старуха та місцевих чиновників, які причетні до будівництва спортивного майданчика.

  Результат пошуку зображень за запитом "голови Монастириського ОТГ Андрія Старуха"

  – Даний об‘єкт на вулиці Січових Стрільців будувався з самого початку з технічними порушеннями та корупційними ознаками відмивання державних коштів. Роботи велися майже 2 роки, хоча подібні об’єкти максимально будуються до 1 місяця під ключ з гарантією на 5 років, – розповіла місцева громадська активістка Ірина Ванат.

  Бюджет спортмайданчика склав півтора мільйона гривень, з яких 1,1 млн. грн. – кошти з Фонду регіонального розвитку, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  – Управлінням захисту економіки в Тернопільській області ДЗЕ НП України, куди я звернулася із заявою про можливе відмивання та розкрадання державних коштів, були виявлені факти для відкриття кримінальної справи, які були передані в Головне управління Національної поліції в Тернопільській області, однак, на жаль, їх не внесли в ЄРДСР і справу закрили, – повідомила пані Ванат.

  На сьогодні цей спортивний об’єкт готується до реконструкції, хоча не пройшло ще і 6 місяців з часу його офіційного відкриття особисто мером Андрієм Старухом.

  Громадськість Монастирищини просить центральні органи МВС відновити справедливість та повернути довіру до правоохоронних органів в Тернопільській області, бо діти залишилися без майданчика і не покарані ті, хто зловживав своїми посадами під час його будівництва, тим самим доводячи свою вседозволеність та безкарність, як перед громадою, так і перед кримінальним кодексом України.

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150