Депутат-мільйонер із Кам’янця-Подільського втретє йде на вибори

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ЦВК зареєструвала чергового кандидата у народні депутати на позачергових виборах.

  Результат пошуку зображень за запитом "ДЕПУТАТ-МІЛЬЙОНЕР ІЗ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО ВТРЕТЄ ЙДЕ НА ВИБОРИ"

  Володимир Мельниченко втретє «штурмуватиме» парламентські вибори на окрузі №193 (місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони). Постанову про його реєстрацію кандидатом у нардепи оприлюднила Центральна виборча комісія.

  Володимир Володимирович є діючим народним депутатом 8 скликання та членом фракції «Блоку Петра Порошенка – Солідарність». Але на позачергові вибори йде, як і в 2012 році, коли вперше став депутатом, як самовисуванець. Нагадаємо й про те, що в 2010-2012 роках Володимир Володимирович був депутатом Хмельницької обласної ради від «Партії регіонів». У 2013 році він вийшов з партії, яку очолював Віктор Янукович.

  Володимир Мельниченко, як вже писав сайт «Є», за минулий рік задекларував чималі статки. Йдеться і про мільйони гривень прибутків його та дружини, дорогі автівки та «кругленькі» суми заощаджень, передає СТИК.

  Нагадаємо, реєстрація кандидатів у народні депутати 9 скликання, завершиться 26 червня. Самі ж вибори мають відбутися 21 липня.

  Наразі, офіційно ЦВК зареєструвала вже чотирьох бажаючих стати представником Хмельниччини у новому парламенті. Раніше Центрвиборчком зареєстрував двох кандидатів на окрузі №191 та одного на 187-му.

  (Visited 182 times, 1 visits today)
 • 180x150