Тимошенко звинуватила Гройсмана в корупції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко назвала “прикладом маніпуляції свідомістю людей” заяви прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про те, що нібито система Петра Порошенка заважала йому втілювати важливі рішення.

  Результат пошуку зображень за запитом "Тимошенко звинуватила Гройсмана в корупції"

  “Він цікаву річ сказав, що йому Порошенко всі ці роки заважав працювати. Якщо йому вже ніхто не заважає і він перетворився в незалежну особистість, нехай він як мінімум знизить тарифи, а також нехай прибере з видаткової частини бюджету всі корупційні схеми”, – заявила Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne, передає СТИК.

  Вона зазначила, що ці “схеми” нібито запустили Порошенко і Гройсман.

  Тимошенко заявила, що Гройсману та його оточенню так само, як і Порошенку, “доведеться відповідати за всю корупцію, яку вони зробили в країні”.

   

  Також вона закликала керівника Кабінету Міністрів ухвалити в парламенті “рішення на користь людей, які роками не ухвалюються”. А також відновити дії 135 скасованих законів, які полегшать життя для багатодітних мам, багатодітних сімей, афганців, чорнобильців, інвалідів, дітей війни.

  “Нехай він просто всі ці закони відновить і покаже, що він незалежний. Але, на жаль, вони всі – одна корупційна система”, – заявила Тимошенко.

  (Visited 77 times, 1 visits today)
 • 180x150