Дружина мера Борислава на м’ясі заробила майже мільйон

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міський голова Борислава, що на Львівщині Ігор Яворський задекларував за 2018 рік 1,67 мільйона гривень.  В основному це заробіток дружини мера Руслани від її підприємницької діяльності – 934 тис. грн. Жінка займається роздрібною торгівлею м’ясом і м’ясними продуктами у спеціалізованих магазинах.

  Результат пошуку зображень за запитом "ДРУЖИНА МЕРА БОРИСЛАВА НА М’ЯСІ ЗАРОБИЛА МАЙЖЕ МІЛЬЙОН"

  Як повідомив Ігор Яворський у свої декларації про майновий і фінансовий стан за 2018 рік, у Бориславській міській раді він отримав 356,5 тис. грн. зарплати, що становить майже 30 тис. грн. на місяць, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Мати міського голови Борислава Марія Яворська працює у відділі освіти Бориславської міської ради та заробляє трохи більше 6 тис. грн. на місяць. Вона позичила свої невістці та дружині міського голови 195 тис. грн.

  Нагадаємо, Ігор Яворський до приходу на мерську посаду працював секретарем міської ради, а висунутий політичною партією “Самопоміч”. Що цікаво, коли його політичний бос, мер Льова Андрій Садовий попросив під час сміттєвої кризи взяти до себе частину сміття зі Львова, той відмовився.

   

  (Visited 5,950 times, 1 visits today)
 • 180x150