Зарплати членів Кабміну за травень: Жданов став найбільш високооплачуваним міністром

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Слово і Діло» сьогодні розбиралося, скільки члени Кабінету міністрів заробили за травень. Найбільш високооплачуваним став міністр молоді та спорту Ігор Жданов, який заробив 118,2 тис. грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "міністр молоді та спорту Ігор Жданов"

  На другому місці в рейтингу міністр оборони Степан Полторак – 85,5 тис. грн. До першої п’ятірки найбільш високооплачуваних також увійшли міністр закордонних справ Павло Клімкін (67,5 тис. грн), міністр соціальної політики Андрій Рева (54,5 тис. грн) та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков (52,3 тис. грн), передає СТИК.

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заробив минулого місяця 37,5 тис. грн. Менше за всіх отримав міністр інформаційної політики Юрій Стець – 16,5 тис. грн. Виконувачка обов’язків міністра аграрної політики Ольга Трофімцева отримала 28,9 тис. грн, а міністр енергетики Ігор Насалик – 28,3 тис.

  Жданов у травні взагалі став найбільш високооплачуваним в уряді, жоден заступник його не обійшов. Із заступників найбільше заробив Павло Хобзей із Міністерства освіти – 114,6 тис. грн, а також Ольга Крентовська з Мінсоцполітики – 108 тис. грн.

  Голова Мінспорту Ігор Жданов став найбільш високооплачуваним міністром у травні. Його не обійшов навіть ніхто із заступників.

  (Visited 83 times, 1 visits today)
 • 180x150