Тимчасовий губернатор Тернопільщини – великий землевласник

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Після звільнення з посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації представника команди Петра Порошенка – Степана Барни, ця посада з додатком виконувач обов’язків перейшла до 61-рчного Івана Крисака, котрий до того був першим замом.

  Результат пошуку зображень за запитом "ТИМЧАСОВИЙ ГУБЕРНАТОР ТЕРНОПІЛЬЩИНИ – ВЕЛИКИЙ ЗЕМЛЕВЛАСНИК"

  Нові обов’язки для Крисака не є новими, адже вже керував областю в такому ж статусі, коли попередник Барни пішов з посади, а самого «порошенківця» ще не призначили очільником Тернопільщини. Крисак політично орієнтований на партію «Батьківщина» та її обласного голови Василя Деревляного, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Івана Крисака у краї знають, як аграрника та власника одразу 16-ти земельних ділянок. До слова, пан Іван свого часу керував Держкомземом у Тернопільській області.

  Подружжя Крисаків на двох володіє корпоративними правами сільськогосподарського підприємства «Ангелівка» (Тернопільський район). Нині його керівником є дружина Галина Крисак.

  За минулий рік Іван Крисак отримав 388 020 гривень заробітної плати. Ще 47 936 гривень склала його пенсія, 557 гривень отримав від профспілки та 8 762 гривень доходу від майна, переданого в оренду. Його дружина отримала 50 400 гривень заробітної платні та ще 2 254 гривень. Іван Крисак задекларував 18 тисяч доларів США заощаджень, ще 120 тисяч гривень має його дружина.

  Також, дружина Івана Крисака володіє автомобілем «DAEWOO MATIZ» (2008 року випуску) та квартирою площею 62,4 квадратних метрів.

  (Visited 178 times, 1 visits today)
 • 180x150