Куплю голос, недорого: на Чернігівщині продовжують скуповувати голоси виборців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Менше місяця залишається до проведення позачергових парламентських виборів. Але схеми підкупу виборців досі не викорінили.

  Результат пошуку зображень за запитом "на Чернігівщині продовжують скуповувати голоси виборців"

  Як депутати з досвідом та «нові обличчя» використовують стару, добре відому систему скуповування голосів під назвою «сітка» – дізнавалась журналіст «СтопКору» Алла Легеза, передає СТИК.

  Почнемо із найгучнішого передвиборчого порушення, що прогримів на всю Україну і не тільки.

  «У Чернігівській області ситуація, яка зовсім нещодавно трапилася: пряма сітка, яку ми виявили, яка складається з сотників, десятників і так далі. Ми виявляємо сітки, вони є, вони так і залишилися, нічого не змінилося», – розповідає координатор правозахисного підрозділу ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

  У Прилуках, що на Чернігівщині, журналісти «СтопКору» на гарячому зловили учасників «сітки». Жінки пропонували кошти за підтримку Бориса Приходька на виборах. Кандидат-мажоритарник збирається балотуватись у 210-му окрузі.

  Пані, що збирали інформацію та обіцяли гроші – так званні «десятники». Саме з таких «бджіл-трудівниць» і створюється сітка скупки голосів. А вже наступного дня кандидат в нардепи організував зустріч зі своїми «десятниками» в місцевому кафе.

  Як ми вже розповідали у попередніх випусках, у Прилуках на нашу знімальну групу з кулаками накинувся заступник голови штабу кандидата Бориса Приходька Олександр Чалий, який вважав, що преса не повинна чути розмову учасників зібрання.

  Медики констатували у постраждалих струс мозку та тілесні ушкодження. За фактом побиття двох журналістів поліція Чернігівщини відкрила кримінальне провадження. 15 діб під цілодобовим домашнім арештом – покарання для нападника за рішенням суду.

  Проте, незважаючи на цей факт і на суспільний резонанс, скупка голосів на Чернігівщині за 300 гривень, з свідченням місцевих жителів,– триває.

  (Visited 96 times, 1 visits today)
 • 180x150