По одному із прикарпатських округів партія “Голос” виставила кандидата із заплутаним минулим

 • 180x150
 • Опубліковано:

  По прикарпатському окрузі №87 партія “Голос” виставила кандидата із заплутаним минулим.

  Результат пошуку зображень за запитом "По прикарпатському окрузі №87 партія “Голос” виставила кандидата із заплутаним минулим"

  Як вже повідомляли прикарпатські та всеукраїнські ЗМІ, попри задекларовану відкритість, кандидати у партійний список та на мажоритарні округи від партії “Голос” Вакарчука підбирались за досить таки не зрозумілим та таємним принципом. Тому не дивно, що поряд із більшістю чесних кандидатів у списки потрапили й люди із темним минулим.

  Володимир Тищенко

  Не виключенням стала й Івано-Франківщина.

  Так по одномандатному виборчому окрузі №87 віл партії “Голос” балотується місцевий підприємець Тищенко Володимир Олегович.

  Сайт You Control показує, що вказана персона є дотичною до 20 підприємств на території області. Здавалося, що в сфері бізнесу тут все ок.

  Питання про політичне минуле. Адже нинішні однопартійці Володимира Тищенка декларували, що люди мають бути чистими…

  У 2010 році вказана особа вже мала політичний досвід балотуючись до обласної ради від нікому невідомої партії “Третя сила”, далі цікавіше.

  На сайті обласної юстиції він і досі рахується керівником Івано-Франківської обласної організації партії “Християнсько-ліберальної партії України (Партія “Християнсько-ліберальний Союз”)”

  За даними сайту “Чесно” вказана партія входила до блоку скандального міського екс-голови Києва Леоніда Черновецького, більше відомого, як Льоня-Космос. Якого звинувачували у численних махінаціях та зловживання владою й вживанні наркотиків. Після чого він тривалий час переховувався у Ізраїлі, передає СТИК.

  Результат пошуку зображень за запитом "льоня космос"

  Чиновник був наближеним до скандальної секти Сандея Аделаджі, якого теж підозрюють у численних шахрайствах та махінаціях зі своїми вірянами.

  Результат пошуку зображень за запитом "сандей аделаджа"

  .

  Зв’язок між цими особами є не випадковим. Адже Володимир Тищенко керував обласним відділенням “Правекс-банку”, який належав Черновецькому. І фактично команда очолити Християнсько-ліберальну партію до нього надійшла із Києва.

  На разі редакція сайту збирає інформацію про роботу Тищенка на посаді керівника “Правекс-банку”. За наявною нині інформацією, кандидат працюючи на посаді керівника у вказаній фінустанові неодноразово долучався до шахрайських схем та зловживань.

  Станом на сьогодні ми збираємо інформацію про потерпілих від такої діяльності та їхні свідчення.

  Більше про шахрайські принципи на основі яких була побудована робота Правекс-Банку ви можете прочитати за посиланням

  (Visited 590 times, 1 visits today)
 • 180x150