Сестра Льовочкіна отримала повний контроль над «Закарпаттяобленерго»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Компанія «Енергетична Україна ТВ», власницею якої є сестра колишнього голови адміністрації екс-президента України Януковича Сергія Льовочкіна – Юлія Володимирівна, стала власником 95% акцій «Закарпаттяобленерго».

  Результат пошуку зображень за запитом "СЕСТРА ЛЬОВОЧКІНА ОТРИМАЛА ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ НАД «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»"

  Раніше компанія родини Льовочкіних володіла близько 85%% акцій обленерго, а нещодавно тепер уклала договір про купівлю ще близько 10% акцій. Таким чином, компанія «Енергетична Україна ТВ» стала власником домінуючого пакету акцій, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Слід зазначити, що «Закарпаттяобленерго» за підсумками 2018 року отримало близько 4,38 мільйона гривень збитку при рівні доходів у 2 мільярда гривень.

  Юлія Льовочкіна з листопада 2007 року народний депутат Верховної Ради VI скликання від Партії регіонів, на дострокових парламентських виборах 2014 року посіла 16-те місце в партії «Опозиційний блок». 18 січня 2018 року була одним з 36 депутатів, що голосували проти Закону про визнання українського суверенітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

  Компаніям з орбіти одіозних екс-регіоналів Сергія Льовочкіна та Юрія Бойко належить також “Волиньобленерго”. Журналісти програми “Схеми”. проаналізували наявну інформацію і дійшли висновку, що більшість українських обленерго здебільшого контролюються олігархами та підставними компаніями. До прикладу, два сусідні обласні підприємства з продажу та постачання електроенергії – «Львівобленерго» та «Прикарпаттяобленерго» – належать компаніям з орбіти братів Ігоря та Григорія Суркісів, «Донецькобленерго», «Дніпрообленерго», «Київенерго» та «Крименерго» контролює енергохолдинг ДТЕК олігарха Ріната Ахметова, а контрольні пакети ще трьох обленерго – «Сумиобленерго», «Чернігівобленерго», «Полтаваобленерго» – належить фірмам з орбіти олігарха Ігоря Коломойського та росіянина Костянтина Григоришина.

  (Visited 280 times, 1 visits today)
 • 180x150