На Івано-Франківщині партію Вакарчука представляє людина Черновецького

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Івано-Франківщині  по одномандатному виборчому окрузі №87 (Надвірна) від партії відомого українського співака Святослава Вакарчука “Голос” балотується місцевий підприємець Володимир Тищенко, політичне минуле якого є доволі мутним.

  Результат пошуку зображень за запитом "НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ ПАРТІЮ ВАКАРЧУКА ПРЕДСТАВЛЯЄ ЛЮДИНА ЧЕРВОНЕЦЬКОГО"

  У 2010 році цей чоловік балотувався до Івано-Франківської обласної ради від нікому невідомої партії “Третя сила”. Натомість на сайті обласної юстиції він і досі значиться керівником Івано-Франківської обласної організації партії “Християнсько-ліберальної партії України (партія “Християнсько-ліберальний Союз”)”. За даними сайту “Чесно”, ця партія входила до блоку скандального міського екс-голови Києва Леоніда Черновецького, більше відомого, як «Льоня-Космос». Останнього, нагадаємо, звинувачували у численних махінаціях, зловживання владою й вживанні наркотиків. Після чого він тривалий час переховувався в Ізраїлі. Черновецький був наближеним до скандальної секти Сандея Аделаджі, якого теж підозрюють у численних шахрайствах та махінаціях зі своїми вірянами, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Зв’язок між цими особами є не випадковим. Адже Володимир Тищенко керував обласним відділенням “Правекс-банку”, який належав Черновецькому. І, очевидно, команда очолити Християнсько-ліберальну партію, прийшла до нього з Києва по лінії фіну станови. 

  До слова, сайт You Control повідомляє, що вказана Володимир Тищенко є дотичним до 20 підприємств на території Івано-Франківського області. 

  (Visited 157 times, 1 visits today)
 • 180x150