Прикарпатці розкритикували діяльність чинного нардепа Андрія Іванчука

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нещодавно спостерігачі ОПОРИ зафіксували кілька випадків агітації самовисуванця по ОВО №88 Андрія Іванчука, які можуть містити ознаки непрямого підкупу виборців.

  Результат пошуку зображень за запитом "Жителі Прикарпаття розкритикували діяльність чинного нардепа Андрія Іванчука"

  Як повідомлялось раніше, ОПОРА попросила поліцію перевірити ці факти.

  Систематичні агітаційні порушення кандидата спровокували бурхливу реакцію користувачів соцмереж. Зокрема, прикарпатці почали аналізувати результати роботи протягом п’яти років у Верховній Раді України чинного депутата по одномандатному виборчому округу №88 з центром у місті Коломия.

  “Це кістка в горлі, який я добрий, а що зробив за п’ять років заробляв, а тепер знов згадав про народ паскуди”,- коментує Vasil Yaremin в групі Голос Прикарпаття у Facebook.

  Користувач Олег Попик іронічно звертає увагу на те, що Андрій іванчук кнопкодавив “на благо України”:

  “Ці руки, ось ці руки – показує свої руки – робили до сьогодні те, що хотів я: будували дзвіницю, возили у школи компютери (то святе – дітям нашим), будували басейн, але тепер обіцяю, що ці руки, якщо їх виберете, будуть робити те, що захочете ви але мусите давати їм роботу, цим рукам, і вони будуть робити, я їх заставлю. Сказав кандидат селянам і подивився суворо на свої працьовиті руки, які нічого не крали скажете, що ці руки кнопкодавили? вони робили це на благо України, заради народу нашого святого, рятували землю нашу святу, на якій ви – наші святі селяни!”

  Жителі округу, по якому знову балотується нардеп, насміхаються з агітаційної стратегії Іванчука, адже люди хочуть реальних змін на краще життя, а не спостерігати як їх прихильність купляють за їх же гроші:

  “При таких правителів Іванчуків Україна не живе, а виживає, головне дзвіниця, Шевченка привіз, фонтан за Людські гроші зроблено, і коли Шевченко поіхав з міста, Люди зразу почали жити краще,піднялись зарплати, пенсіі, комуналні знизилась, газ і світло мінімальна ціна. Не вірте цим казнокрадам, Іванчук рветься до влади, щоб вас Людей зробити ще біднішими”, – пише Андрей Вольдович у групі Типова Коломия.

  Сподіваємось, що кожен житель Прикарпаття зможе правильно проаналізувати результати депутатської діяльності свого попереднього обранця, щоб не терпіти ще 5 років байдужості депутатів до проблем округу.

  (Visited 78 times, 1 visits today)
 • 180x150